Hedef Sistemi İndexleme Anlatım ( SM ) Uye_ol
Hedef Sistemi İndexleme Anlatım ( SM ) Uye_ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hedef Sistemi İndexleme Anlatım ( SM )

YazarMesaj
Hacked The BY

Hacked The BY

Erkek
rep puanı : 310

Hedef Sistemi İndexleme Anlatım ( SM ) Empty
MesajKonu: Hedef Sistemi İndexleme Anlatım ( SM )   Hedef Sistemi İndexleme Anlatım ( SM ) Icon_minitime3rd Nisan 2010, 19:12

SA. arkadaslar Öncelikle bu döküman Bana aittir alıntı Çalıntı değildir.

Konumuz Hedef Sistemi İndexleme :

Bu Konuda Bir Çok Döküman yazılmıs ve bir türlü eskimek bilmemistir. Ama burda Amacımız Sizlere EN etkili ve eskimeyen Bi yontemle aydınlatmaktir .

1 ) Who.is Safhası

Evet Sitemizin Hanqi Hosta Bağli Oldugunu Görmek İçin who.is den Bakıyoruz Eğer Sitemiz Vps De ise O ayrı bir konu mesela bilmemnehost.com Da

2 ) Kandırma Bölümü

Hostcumuzun İletisim Bölümünden Msn Adresini Alıp Ekliyoruz.Diyoruz KEYLOGGER YEDİM system32 Yarısı Silindi Sifrelerimi Sıfırlayın Diyoruz ki en etkili yöntemimizdir .. Bir cok buyuk host firmasını Bu yontemler kandırılabilir .

Adamımız Bu yontemı Yemediyse Home.live.coma Gidip Yeni Bir Msn Alıyoruz.Ama Hostcu Kılıgında.(destek@hostcu.com)

Site Sahibini Kandırmanız Size Kalmış.

3 ) Olmadımı Hemen Reserve ip yazıp Hostta ki Sitelere bakıyoruz ne kadar site cok sa okadar isimize yarar

İyi Günler Scriptinizde Açık Tespit Ettim.Bizler Her Daim Türk Webmasterının Yanındayız Deyin.Ve Msn Den Security.php Adlıs Şifrelenmiş Shell Dosyasını Atın Oda Bunu Ftp Ye Atarsanız Sistemi Koruyacaktır Lafını Söyleyin.Oda Atarsa Serverdasınız : )

4 ) Bunlarda Olmaz İse O hostta Kimi Bulursanız Keylloger tro vb yedirmeye bakın

5 ) Serverdaki Sitelere Nasıl Bakarım Diyenler Reverse-Ip Tekniği Kullanabilirler.
Servera Nasıl Girerim Diyenler Joomla Açıklarını Kullanabilirler.

Bunlarda OLmassa Gidin Hostcuyu Telefondan Arayın qenelde Duserler Bu oltaya.

Hedef Sistemi İndexleme Anlatım ( SM )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-